Kdo jsme

Takže, jak ten náš příběh vlastně začal...

Two persons

2003

Pavel a Jarda se potkali uprostřed chodby v 1. patře na společné střední škole, respektive téměř do sebe ve zmatku narazili :-) . Postupně se stali přáteli a začali si společně přivydělávat menšími ,,melouchy“.

Diploma

2007

Oba odmaturovali a byli přijati na vysokou školu. Díky jejich šikovnosti se z menších ,,melouchů“ staly větší, bylo tedy zapotřebí podpory dalších 6 programátorů, kteří jim postupně se vším pomáhali.

Comany

2010

Rozhodli se založit společnost s ručením omezeným zaměřenou na vývoj mobilních aplikací.

Mobile phone

2012

Začala spolupráce na vývoji mobilních aplikací se společností Mibcon a.s., z čehož vznikly čtyři řešení: mib:SALE pro obchodníky , mib:DRIVE pro řidiče/rozvozy, mib:FIELD pro techniky a servis, mib:WAREHOUSE pro pracovníky skladu. Tato spolupráce ještě více prohloubila naši specializaci na vývoj mobilních aplikací pro terénní pracovníky , kterým tato řešení významně pomáhají v jejich každodenní práci.

Woman

2014

V roce 2014 jsme zahájili výzkum a následně realizovali vývoj nového produktu GET2point – mobilní aplikace pro sběr dat. V souvislosti s tím jsme v roce 2014 uzavřeli smlouvu o poskytnutí podpory v rámci projektu CzechEkoSystem s Agenturou pro podporu podnikání a investic Czechinvest.

Woman

2015

Začátkem roku 2015 Pavel poznal zatím posledního člena našeho týmu Anežku, která se zabývá obchodem a marketingem.

Rocker